LANE 1

LANE 2

LANE 3

LANE 4

LANE 5

LANE 6
S.P. Group 3

1. MARK E
40 mins
6.50-7.30

4. FRANESCA
55 mins
6.50-7.45

5. JAYNE
55 mins
6.50-7.45

3. MARK T
40 mins
6.50-7.30

2. ANDREW
40 mins
6.50-7.30

0. ANDREW H.
45 mins
6.45-7.30

BURNETT Ryan 8
COLLINS Olivia 10
CONNOLLY Evie 9
IQBAL Hana 10
McILVENNY Scarlett 9
MEGGISON Ethan 8
RASHID Inaya 9
REDDY India 8
STARKIE Ruby 8
WILKINSON Lewis 9
WARNER Daniel 7
WILKINSON Lewis 9
WHITEHEAD George 10
WRIGHT Charlotte 11
 

HARPER Max 9
HOLGATE Eleanor 9
PERRYMAN Charlotte 12
REDFEARN Amelia 9
TAYLOR Olivia 9
VASSILEN Billy 14
VASSILEN Charly 12
VASSILEN Tommy 10
 

ALLKO Sapphire 11
BURRIDGE Adam 12
DIBB Aidan 12
WHITTAKER Ben 12
TAYLOR Isabelle 10
WEST Amelia 11
 

BLACKLOCK Alyssa 12
BROWN Darcie 9
DAWSON Evie 8
TAYLOR Dominica 8
THOMPSON Millie 10
WHITEHEAD Ruby 10
 

BELL Caelyn 8
BENNETT Nicole 8
COLLINS George 9
COTERILL Kaiya 9
DENTON Kyran 8
DOWLING Mia 9
ENTWISTLE Hugh 9
JACKSON Oliver 9
SUDELL Lucas 10
WATSON Isaac 10
WILLIAMSON Hannah 11
WRIGHT Chloe 11
 

BENSON Adam 8
DAWSON Maisie 6
COLLINS Harry 8
HESKETH Lottie 8
HIGGINBOTTOM Declan 8
HOLEHOUSE Alex 8
HUTCHINSON Lily 7
METCALFE Niall 7
ROBINSON Joshua 7
TAYLOR Verity 9
TURNER Barnaby 8
WATSON Jaycub 8
 

General
45 mins
7.30-8.15

10.
1 hour 15 mins
7.45-9.00

6. MARK
1 hour 15 mins
7.45-9.00

7.
1 hour 30 mins
7.30-9.00

8. ANDREW
1 hour 30 mins
7.30-9.00

9. ANDREW
1 hour 30 mins
7.30-9.00

TRIALS
 

GREEN Lucy
REDFEARN Isabel 13
FENWICK Emily 11
HARPER Caitlin 11
HIGGINBOTTOM Jamie 11
MIDDLETON Jack 9
TAYLFORTH Georgia 11
 

HICKEY Steven 11
HOLGATE Thomas 11
MIDDLETON Ben 11
NEVISON Jack 12
NOON Kian 11
SWEENEY Ruairi 13
 

DALY Saskia 13
DODMAN Mia 13
FENWICK Lewis 14 #
FUGGLE Dan 13
GREEN Toby 14
HUNT Rhys 12 #
LEIGH Charlotte 13
TAYLOR Olivia 13
 

BAXTER Danielle 15#
FUGGLE Eleanor 15
LEIGH Rachel 15
NOON Caitlin 15
TAYLFORTH Jacob 14
 

BAXTER Nicole #
CROXALL Philip
SMITH Stephen
TYLER Stephen
 

General
45 mins
8.15-9.0

 



Monday Night Lanes

Small Pool Classes